Dzisiaj jest czwartek, 18 stycznia 2018 roku. Imieniny: Piotra i Małgorzaty.
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
Rewitalizacja
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
LPR 2009-2015
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

ZGŁOSZENIA

UWAGA! LISTA STARTOWA NA SOBOTNI RAJD JEST ZAMKNIĘTA!

====================================================

W przypadku niedostania się na główną listę startową lub na życzenie uczestnika zawsze będzie istniała możliwość wyjazdu na trasę rajdu z itinererem, jednak poza klasyfikacją i bez udziału w konkurencjach. Przeniesienie z listy rezerwowej na główną listę startową w przypadku rezygnacji ze startu w rajdzie innego uczestnika może nastąpić nawet w dniu rozpoczęcia imprezy.


Cały czas (do odwołania) przyjmowane są zgłoszenia na wystawę pojazdów zabytkowych w niedzielę, 23 kwietnia. Właścicieli chętnych do pokazania swoich pojazdów w ramach wystawy prosimy o nadsyłanie kart zgłoszeniowych z zaznaczoną opcją udziału w niedzielnym pokazie. Dla zgłoszonych w ten sposób pojazdów i po opłaceniu zaliczki 35 złotych na poczet wpisowego będzie przydzielony stosowny numer, a ich właściciele mogą liczyć na zestaw pamiątek rajdowych.


Zgłoszenia przyjmowane są na karcie zgłoszeniowej do pobrania

• z Internetu - na stronach http://motoklasyczni.pl lub http://mogilno.pl/?weterani KARTA ZGŁOSZENIOWA - DOC KATRA ZGŁOSZENIOWA - PDF

• w sklepie ZEGARMISTRZ, Plac Wolności 19, Mogilno

• w sklepie Auto-Części KASPROWICZ, ul. Sądowa 5, Mogilno


Warunkiem wpisania na główną listę startową, oprócz nadesłania karty zgłoszeniowej, jest uiszczenie zaliczki na poczet wpisowego w postaci darowizny na cele Stowarzyszenia „Motoklasyczni”.

Kwotę 30 zł należy przekazać na konto:

85 1140 2004 0000 3102 7493 0249 (mBank)

Motoklasyczni

ul. Narutowicza 7

88-300 Mogilno

Tytuł płatności: „Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia od:” (imię i nazwisko zgłoszonego kierowcy)


Przyjęcie zgłoszeń w terminie krótszym, niż 14 dni przed datą rozpoczęcia Rajdu uzależnione jest od decyzji Organizatora. Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia listy uczestników w przypadku zgłoszenia maksymalnej liczby załóg!


Organizatorzy proszą również o zgłaszanie na kartach pojazdów na niedzielną wystawę. Prawidłowe dokonanie zgłoszenia (z wpłatą zaliczki na poczet wpisowego) gwarantuje rezerwację numeru oraz zestawu gadżetów rajdowych.Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino
Plan miasta