Dzisiaj jest czwartek, 18 stycznia 2018 roku. Imieniny: Piotra i Małgorzaty.
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
Rewitalizacja
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
LPR 2009-2015
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

PIĄTEK - 21 kwietnia 2017 r.

 • rejestracja uczestników w bazie w OSiR „Dworek Gozdawa” w Gozdawie k/Mogilna w godzinach popołudniowo-wieczornych, zakwaterowanie, kolacja (dla chętnych).


SOBOTA - 22 kwietnia 2017 r.

 • godz. 7.45 - 9:15: śniadanie
 • godz. 9.30: uroczyste otwarcie Rajdu i odprawa zawodników na starcie Rajdu (obiekty Zespołu Szkół w Bielicach)
 • godz. 10:00: start pierwszej załogi do rajdu turystycznego na orientację na trasie wyznaczonej po drogach powiatów mogileńskiego i konińskiego. Na trasie rajdu sporo atrakcji - m.in. konkursy, zagadki, próby jazdy sprawnościowej, posiłek regeneracyjny.
 • ok. godz. 16.30 przewidziany przyjazd pierwszych załóg z trasy rajdu na metę w Bielicach
 • od 17:00 obiadokolacja w stołówce OSiR „Dworek Gozdawa” w Gozdawie.
 • godz. 20.00: wspólna zabawa kostiumowa „Lata 20-te, lata 30-te” dla uczestników rajdu i zaproszonych gości (baza rajdu w Gozdawie).


NIEDZIELA - 24 kwietnia 2017 r.

 • godz. 8:30 - 10:00: śniadanie
 • godz. 9:00: dla chętnych możliwość zwiedzania mogileńskiego klasztoru z przewodnikiem oraz uczestnictwa we mszy świętej
 • godz. 11.00: konkurs na najpiękniejszy pojazd i strój z minionych lat oraz konkurs „Classic Tuning” na parkingu przy Hali Widowiskowo-Sportowej OSRiR w Mogilnie. W trakcie imprezy m.in. pokazy ratowniczo-gaśnicze, występy artystyczne, przejażdżki ulicami Mogilna zabytkowym autobusem oraz konkurs z upominkami dla publiczności.
 • ok. godz. 13.30: ogłoszenie oficjalnych wyników i uhonorowanie zwycięzców rajdu
 • ok. godz. 14.30: oficjalne zakończenie RajduOrganizatorzy zastrzegają sobie możliwość wprowadzenia zmian do powyższego programu!


POJAZDY

Do uczestnictwa w rajdzie zapraszamy załogi pojazdów klasycznych z napędem mechanicznym, o możliwie wysokim stopniu oryginalności, zachowanych i utrzymanych w warunkach historycznie właściwych. Do startu w rajdzie dopuszczone zostaną pojazdy, w przypadku których produkcję danego modelu, typu, generacji, ewolucji itp. rozpoczęto przed dniem 31.12.1987 roku oraz wszelkie pojazdy zarejestrowane oficjalnie jako pojazdy zabytkowe. W drodze wyjątku do udziału w Rajdzie mogą zostać dopuszczone pojazdy niespełniające ww. kryterium wiekowego, będące jednak egzemplarzami unikatowymi lub przedstawiające znaczną wartość kolekcjonerską.


Z oczywistych względów w przejeździe na trasie rajdu (w otwartym ruchu po drogach publicznych) mogą brać udział tylko pojazdy zarejestrowane, dopuszczone do ruchu, sprawne technicznie - z aktualnym badaniem technicznym i posiadające ważną polisę OC. Kierowca pojazdu musi posiadać prawo jazdy właściwej kategorii oraz ubezpieczenie NNW obejmujące pilota i ewentualnych pasażerów.

Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino
Plan miasta