Dzisiaj jest wtorek, 11 grudnia 2018 roku. Imieniny: Damazego i Waldemara.
PROJEKTY UE
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
Cegiełki pomnik
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Stadion lekkoatletyczny otwarty

2018-10-03 12:26:43

W sobotę, 29 września został otwarty stadion lekkoatletyczny mieszczący się na Stadionie Miejskim im. Michała Olszewskiego w Mogilnie. Nawierzchnię bieżni testowali uczniowie szkół podstawowych, którzy zmierzyli się w międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych. Po południu natomiast wystartowali uczestnicy biegu „Rozbiegane Mogilno”.


Już przed godziną 10.00 na stadionie pojawili się pierwsi zawodnicy gotowi do udziału w międzyszkolnych rozgrywkach lekkoatletycznych. Kibicowaliśmy m.in. uczniom skaczącym w dal, biegnącym na różnych dystansach, rzucających piłką lekarską i palantową oraz biorącym udział w pchnięciu kulą. Łącznie do zawodów przystąpiło 320 uczniów z 9 szkół podstawowych naszej gminy.


O godzinie 14:10 wystartowało sześćdziesięciu pięciu uczestników biegu „Rozbiegane Mogilno”. Najszybciej dziesięciokilometrową trasę przebiegł Bartosz Pawlak, który uzyskał czas 32 minut i 52 sekund.


Wyniki bieg 10 km:

1. Bartosz Pawlak 32:52

2. Jakub Lewandowski 35:58

3. Damian Sitarz 36:48

4. Marcin Jaśkiewicz 39:27

5. Bartłomiej Zieliński 39:28

6. Jan Lewandowski 41:29

7. Jacek Dubczak 41:44

8. Krzysztof Krzywiński 41:50

9. Kamil Wilczura 42:27

10. Paweł Piniarski 42:28

11. Maciej Solarczyk 42:35

12. Bogusław Wełniak 42:47

13. Jacek Furtak 43:11

14. Paweł Nalewalski 43:42

15. Sławomir Knast 45:13

16. Piotr Śmigielski 45:34

17. Radosław Flitta 45:41

18. Leszek Ratajczak 45:43

19. Mateusz Kwintkiewicz 45:45

20. Tomasz Furtak 45:47

21. Arkadiusz Dominiak 45:59

22. Szymon Cyranowicz 46:42

23. Karol Oktabiński 46:57

24. Krzysztof Kwiatkowski 47:00

25. Adam Kubalski 47:13

26. Jarosław Lorek 47:26

27. Magdalena Ratajczak 47:31

28. Hubert Laskowski 47:53

29. Maksymilian Kobusiński 48:00

30. Jakub Płóciennik 48:02

31. Grzegorz Batkowski 48:14

32. Jakub Holak 49:06

33. Adam Kaczmarek 49:09

34. Krzysztof Menclewicz 49:31

35. Adam Adamski 50:05

36. Tomasz Uklejewski 50:11

37. Adam Banaszak 50:22

38. Mikołaj Kowalski 50:36

39. Justyna Brywczyńska 51:14

40. Mateusz Machulik 51:44

41. Andrzej Wojciechowski 52:23

42. Marek Chmielarczyk 53:31

43. Krzysztof Meller 53:58

44. Jakub Pawlaczyk 54:24

45. Norbert Lange 54:55

46. Agata Grabowska 55:00

47. Paweł Kasprowicz 55:01

48. Paweł Antas 55:12

49. Przemysław Urbaniak 55:40

50. Andrzej Kowalski 55:57

51. Krystian Andrzejewski 56:06

52. Hanna Kowalska 56:32

53. Katarzyna Konieczka 57:34

54. Leszek Duszyński 58:14

55. Sebastian Andrzejczak 59:38

56. Anna Andrzejczak 59:38

57. Agata Staniek 1:01:08

58. Jacek Szyszkowski 1:02:14

59. Agnieszka Szyszkowska 1:05:14

60. Małgorzata Furtak – Ratajczak 1:02:50

61. Magdalena Kubiak 1:03:55

62. Joanna Kowalska 1:03:55

63. Agnieszka Biegała 1:04:05

64. Łukasz Drzazgowski 1:05:25

65. Grzegorz Modrzejewski 1:07:05


I Mistrzostwa Lekkiej Atletyki Szkół Podstawowych Gminy Mogilno

Wyniki:

Bieg na 60m dziewczęta klasa IV – V

1. Gabriela Pankowska SP3

2. Martyna Kozłowska SP1

3. Zuzanna Dymarkowska SP Kwieciszewo

Bieg na 60m chłopców klasa IV – V

1. Bartek Kołacki SP Gębice

2. Miłosz Danielewicz SP Wylatowo

3. Antoni Storozum SP2

Bieg na 60m dziewcząt klasa VI – VII

1. Wiktoria Nowakowska SP2

2. Wiktoria Śniegowska SP2

3. Zofia Siwo SP1

3.Kornelia Jurkiewicz ZSP Padniewo

Bieg na 60m chłopców klasa VI – VII

1. Michał Puzio SP3

2. Alan Szymkowiak SP2

3. Bartosz Nawrocki SP Wylatowo

Bieg na 100m dziewcząt klasa VIII, 3 gimnazjum

1. Zuzanna Śniegowska SP1

2. Iga Łuczka SP Wszedzień

3. Aleksandra Śmigowska SP1

Bieg na 100m chłopców klasa VIII, 3 gimnazjum

1. Alan Śniegowski SP1

2. Gracjan Furtak SP1

3. Miłosz Flitta SP3

Bieg na 200m dziewczęta klasa IV – V

1. Gabriela Pankowska SP3

2. Aleksandra Żelazna SP Gębice

3. Zuzanna Nalewaj SP Gębice

Bieg na 200m chłopców klasa IV – V

1. Bartosz Marczak SP3

2. Franciszek Kaczmarek SP3

3. Maciej Kaczmarek SP Gębice

3.Patryk Michalak SP1

Bieg na 400m dziewcząt klasa VI – VII

1. Agata Czerniejewska SP Gębice

2. Kinga Kowalska SP1

3. Wiktoria Lasecka SP2

Bieg na 400m chłopców klasa VI – VII

1. Jacek Polak SP3

2. Kamil Stachowiak SP Padniewo

3. Szymon Nawrocki SP2

Bieg na 800m dziewcząt klasa VIII, 3 gimnazjum

1. Weronika Lorek SP1

2. Julita Zamroczyńska SP1

3. Zofia Roszak SP1

Bieg na 1 000m chłopców klasa VIII, 3 gimnazjum

1. Miłosz Flitta SP3

2. Alan Śniegowski SP1

3. Jędrzej Wolski SP1

Rzut piłką lekarską dziewczęta klasa IV – V

1. Amelia Ostrowska SP1

2. Martyna Ignaszak SP Kwieciszewo

3. Emilia Gajda SP1

Rzut piłką lekarską chłopców klasa IV – V

1. Jakub Ciabach SP Gębice

2. Jakub Obiała SP2

3. Adam Siwa SP1

Rzut piłką lekarską dziewczęta klasa VI – VII

1. Agata Nowakowska ZSP Padniewo

2. Weronika Płażalska SP3

3. Martyna Knych SP3

Rzut piłką lekarską chłopców klasa VI – VII

1. Michał Puzio SP3

2. Maciej Rząd SP2

3. Filip Mikulski SP Gębice

Pchnięcie kulą dziewczęta klasa VIII, 3 gimnazjum

1. Milena Kolberg SP1

2. Zofia Roszak SP1

3. Aleksandra Laskowska SP1

Pchnięcie kulą chłopców klasa VIII, 3 gimnazjum

1. Kornel Kapela SP1

2. Mikołaj Lewandowski SP1

3. Kacper Stefaniak SP1

Skok w dal dziewczęta klasa IV – V

1. Martyna Kozłowska SP1

2. Zuzanna Nalewaj SP Gębice

3. Amelia Marciniszko SP3

Skok w dal chłopców klasa IV – V

1. Igor Rogowski SP1

2. Natan Nowak SP1

3. Mikołaj Śmigowski SP3

Skok w dal dziewczęta klasa VI – VII

1. Agata Czerniejewska SP Gębice

2. Kornelia Jurkiewicz SP Padniewo

3. Dominika Filipiak SP2

Skok w dal chłopców klasa VI – VII

1. Kacper Wietrzykowski SP Wylatowo

2. Igor Diupero SP3

3. Radosław Mielcarek ZSP Padniewo

Skok w dal dziewczęta klasa VIII, 3 gimnazjum

1. Zuzanna Śniegowska SP1

2. Sara Skorupińska SP Wylatowo

3. Oliwia Bernaciak SP1

Skok w dal chłopców klasa VIII, 3 gimnazjum

1. Krzysztof Ferenc SP Wylatowo

2. Jakub Łaganowski SP1

3. Kacper Bielicki SP3

Rzut piłeczką palantową dziewczęta klasa IV –V

1. Amelia Ostrowska SP1

2. Gabriela Pankowska SP3

3. Amelia Szymańska SP3

Rzut piłeczką palantową chłopców klasa IV – V

1. Antoni Storozum SP2

2. Jakub Bicki SP Kwieciszewo

3. Dominik Grubczak SP Gębice

Rzut piłeczką palantową dziewczęta klasa VI – VII

1. Martyna Bień SP2

2. Zofia Rzymowska ZSP Padniewo

3. Martyna Szczesna SP3

Rzut piłeczką palantową chłopców klasa VI – VII

1. Igor Diupero SP3

2. Patryk Dworek SP1

3. Szymon Delikta SP2

Sztafety dziewczęta klasa IV – V

1. SP3

2. SP Gębice

3. SP1

Sztafety chłopców klasa IV – V

1. SP Gębice

2. SP3

3. SP1

Sztafety dziewczęta klasa VI – VII

1. SP3

2. SP Padniewo

Sztafety chłopców klasa VI – VII

1. SP3

Sztafeta dziewczęta klasa VIII, 3 gimnazjum

1. SP1

2. SP3

Sztafeta chłopców klasa VIII, 3 gimnazjum

1. SP3

2. SP1


Klasyfikacja Szkół

1. SP1 75 pkt

2. SP3 64 pkt

3. SP2 22 pkt

4. SP Gębice 19 pkt

5. SP Wylatowo 14 pkt

6. SP Padniewo 11 pkt

7. SP Kwieciszewo 5 pkt

8. SP Wszedzień 2 pkt

9. SP Strzelce 0 pkt


Organizatorami wydarzenia byli: Mogilno Sport Sp. z o.o., Urząd Miejski w Mogilnie, Starostwo Powiatowe w Mogilnie, Mogileński Dom Kultury oraz OSiR Trzemeszno.


INFORMACJA Z OTWARCIA STADIONU LEKKOATLETYCZNEGO - TYGODNIK PAŁUKI I ZIEMIA MOGILEŃSKA


28184_t.jpg 28185_t.jpg

28186_t.jpg 28187_t.jpg

28188_t.jpg 28189_t.jpg

28190_t.jpg 28191_t.jpg

28192_t.jpg 28193_t.jpg

28194_t.jpg 28195_t.jpg

28196_t.jpg 28197_t.jpg

28198_t.jpg 28199_t.jpg

28200_t.jpg 28201_t.jpg

28202_t.jpg 28203_t.jpg

28204_t.jpg 28205_t.jpg

28206_t.jpg 28207_t.jpg

28208_t.jpg 28209_t.jpg

28210_t.jpg 28211_t.jpg

28212_t.jpg 28213_t.jpg

28214_t.jpg 28215_t.jpg

28216_t.jpg 28217_t.jpg

28218_t.jpg 28219_t.jpg

28220_t.jpg 28221_t.jpg

28222_t.jpg 28223_t.jpg

28224_t.jpg 28225_t.jpg

28226_t.jpg 28227_t.jpg

28228_t.jpg 28229_t.jpg

źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino