Dzisiaj jest środa, 3 czerwca 2020 roku. Imieniny: Leszka i Kłotyldy.
Światłowód
Numer rachunku
Informacje
NFOŚiGW
WYBORY 2020
System Ostrzegania
Mieszkanie Plus
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
AZBEST
Zmiana rachunku
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Otwarcie stadionu lekkoatletycznego w Mogilnie

2018-09-24 11:00:48

Wszystkich amatorów lekkoatletyki, miłośników biegania, a także całe rodziny zapraszamy do udziału w imprezie otwarcia stadionu lekkoatletycznego, które odbędzie się w najbliższą sobotę - 29 września na Stadionie Miejskim im. Michała Olszewskiego w Mogilnie.


Od godziny 10:00 nową nawierzchnię bieżni typu sandwich będą testować uczniowie szkół podstawowych z gminy Mogilno, którzy spróbują swoich sił w międzyszkolnych zawodach lekkoatletycznych.


O godzinie 14:00 na terenie stadionu rozpocznie się Sportowy Piknik Rodziny. W programie: gry i zabawy dla dzieci i młodzieży, dmuchana zjeżdżalnia, grochówka oraz niespodzianki.


W tym samym czasie wystartują uczestnicy 10-cio kilometrowego biegu Rozbiegane Mogilno. Zapraszamy do rejestracji za pomocą kart zgłoszeń, które należy przesłać na adres e-mail: mogilnosport@mogilnosport.pl


Wszyscy uczestnicy biegu Rozbiegane Mogilno otrzymają pamiątkowe medale, a najlepsi biegacze puchary w kategorii OPEN osobno dla kobiet i mężczyzn.

Udział w biegu oraz wszystkie atrakcje towarzyszące są bezpłatne. W dniu imprezy prosimy o parkowanie aut na parkingu przy hali widowiskowo – sportowej, z którego będą dostępne wejścia na stadion.

Informujemy, iż od niedzieli, 30 września br., stadion lekkoatletyczny będzie ogólnodostępny dla wszystkich amatorów biegania w godzinach od 8:00 do 21:00, z wyłączeniem dni, w których odbywają się planowane imprezy sportowe, w tym mecze piłkarskie, zawody lekkoatletyczne i inne imprezy organizowane przez Mogilno Sport oraz Klub Sportowy Pogoń w Mogilnie.REGULAMIN BIEGU ROZBIEGANE MOGILNO I KARTA ZGŁOSZENIOWA dostępne tutaj.


źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino