Dzisiaj jest czwartek, 28 stycznia 2021 roku. Imieniny: Walerego i Radomira.
Unia Europejska
Szczepienia-COVID-19
KWIECISZEWO BOISKO
SPIS ROLNY 2020
Światłowód
Numer rachunku
Informacje
NFOŚiGW
WYBORY 2020
System Ostrzegania
Mieszkanie Plus
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
AZBEST
Zmiana rachunku
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Marek Kramarczyk „Tropem wielorybów Pacyfiku” w mogileńskiej bibliotece

2020-06-19 12:09:05

Każdego roku Humbaki opuszczają zimną Antarktykę i udają się na tropikalne wody Południowego Pacyfiku. Tam w osłoniętych zatokach i lagunach wydają na świat potomstwo. Miejska Biblioteka Publiczna w Mogilnie zaprasza na ilustrowaną prezentacją multimedialną, opowieść Marka Kramarczyka „Tropem wielorybów Pacyfiku”.Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 29 czerwca 2020 r. o godz. 17.00 w sali konferencyjnej biblioteki ul. Rynek 8.


Marek Kramarczyk to podróżnik, fotograf i żeglarz, który przepłynął Pacyfik oraz kilkukrotnie Atlantyk. Mieszkał 1,5 roku na Karaibach i przez kilka miesięcy na Polinezji. Nurkował z setką polujących rekinów na atolach Tuamotu, pływał z wielorybami z Królestwie Tonga, fotografował dzikie zwierzęta na Galapagos.


„Na jachcie Ocean View Marek Kramarczyk wyruszył w rejs z Tahiti w kierunku Australii, żeby znaleźć i sfotografować te wielkie ssaki podczas ich długiej wędrówki. Największa szansa na spotkanie wielorybów jest w położonym na środku oceanu Królestwie Tonga. Po drodze do tego tajemniczego miejsca odkrył bogactwo życia morskiego Polinezji. Nurkował z rekinami, pływał z manatami i podziwiał żywe rafy koralowe. Odwiedził Niue - jeden z najmniejszych krajów na świecie i oglądał tony śmieci wyrzuconych na plaże najbardziej odległych wysp Oceanu Spokojnego. Po wszystkim spojrzał wielorybowi prosto w oko.”


Regulamin uczestnictwa spotkaniu z Markiem Kramarczykiem „Tropem wielorybów Pacyfiku”.


1. W związku z obowiązującym w kraju stanem pandemii, zgodnie z zaleceniami Biblioteki Narodowej i Państwowej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Mogilnie, do sali konferencyjnej będzie mogło wejść 47 osób.

2. Chęć uczestnictwa w wydarzeniu można zgłosić mailowo biblioteka@mbp.mogilno.pl lub telefonicznie 52 315 24 05 lub 510 814 965 do dnia spotkania. Osoby, które zgłoszą chęć uczestnictwa w wydarzeniu będą miały pierwszeństwo w przypadku przybycia większej niż dozwolona liczby uczestników.

3. Uczestnictwo w wydarzeniu jest możliwe pod warunkiem:

a. zakrywania ust i nosa przez widzów przez cały czas pobytu na terenie biblioteki;

b. dezynfekcji rąk przy wejściu na teren biblioteki;

c. przekazania organizatorom danych kontaktowych, które mogą zostać udostępnione Państwowej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, na wypadek wykrycia, że w danym wydarzeniu brała udział osoba zakażona. Dane będą przechowywane u organizatora przez 2 tygodnie.

4. Podczas spotkania sala musi być wentylowana.


Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją ww. regulaminu, którego zapisów uczestnik jest zobowiązany przestrzegać.

32581_t.jpg

źródło: nadesłano
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino