Dzisiaj jest sobota, 26 września 2020 roku. Imieniny: Justyny i Cypriana.
Unia Europejska
SPIS ROLNY 2020
Światłowód
Numer rachunku
Informacje
NFOŚiGW
WYBORY 2020
System Ostrzegania
Mieszkanie Plus
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
AZBEST
Zmiana rachunku
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Wieści z domu kultury i muzeum

2020-05-15 13:59:46

Zarówno Mogileński Dom Kultury jak i Muzeum Ziemi Mogileńskiej przeżywają trudny okres w swojej działalności. Maj był zawsze miesiącem bardzo dynamicznym w życiu kulturalnym gminy i powiatu. Wśród wielu wydarzeń kulturalnych planowane były: kolejna edycję Dni Mogilna, Zlot Miłośników Militariów, 5 Ogólnopolski Festiwal Filmów Satyrycznych Pyszadło.W tym trudnym okresie oczekiwania, w sali kinowej zostały wyczyszczone fotele oraz zmieniony został system oświetleniowy. Swoją działalność rozpoczęła Galeria Lustro MDK z wystawą fotografii Zbigniewa Witryka „Mogilno w klatce czasu”. W najbliższą niedzielę, 17 maja w muzeum w Chabsku nastąpi otwarcie wystawy czasowej „Zabawki mojego dzieciństwa cz II”. Osoby, które odwiedzą galerię oraz muzeum w najbliższy weekend otrzymają upominki ufundowane przez MZM i MDK.


32452_t.jpg


W sobotę 23 maja w warunkach plenerowych, zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi planowany jest pokaz kina plenerowego - amerykańska komedia „Pozycja obowiązkowa”. O szczegółach udziału w pokazie poinformujemy wkrótce.W muzeum w najbliższym czasie muzeum planuje również uruchomienie Letniego Ogródka Muzealnego. W formuje rodzinnej, przy specjalnie przygotowanym menu, będzie można spędzić mile czas na terenie muzeum. Regulamin udziału przedstawimy wkrótce.


32453_t.jpg


Dla zainteresowanych zamieszczamy link do prezentacji naszego kina, która powstała w kwietniu br. w ramach projektu Kultura w zasięgu 2.0

https://newmediavr.com/MDK/


źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino