Dzisiaj jest środa, 3 czerwca 2020 roku. Imieniny: Leszka i Kłotyldy.
Światłowód
Numer rachunku
Informacje
NFOŚiGW
WYBORY 2020
System Ostrzegania
Mieszkanie Plus
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
AZBEST
Zmiana rachunku
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Orkiestrowy weekend

2020-01-02 15:24:16

Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Mogilnie obejmuje szereg interesujących wydarzeń.
Już w piątek 10 stycznia o godzinie 17:00 w Sali Widowiskowej MDK (ul. Rynek 10) odbędzie się „Hip-hopowa Bitwa Taneczna”. W czasie imprezy przewidziano szereg pokazów tanecznych z udziałem Rockin Style Crew oraz zaprzyjaźnionych formacji tanecznych.


Ciekawie zapowiada się sobota 11 stycznia. O godzinie 10:00 w Parku Miejskim na terenie przyległym do Amfiteatru Letniego odbędzie się kolejna edycja „Naszego Kulturalnego Podwórka”. Tradycyjnie zaplanowano szereg wspólnych zabaw, konkursów, niespodzianek oraz okazjonalny poczęstunek. Impreza odbywać się będzie równolegle do dnia otwartego szpitala mogileńskiego zorganizowanego przez Starostwo Powiatowe w Mogilnie.


Z kolei w niedzielę 12 stycznia wolontariusze rozpoczynają kwestę uliczną o godzinie 7:30. Tegoroczną nowością WOŚP w Mogilnie będzie zaplanowane na godzinę 10:00 ”Śniadanie od serca”, które odbędzie się przy Sali Widowiskowej (ul. Rynek 10). Wszyscy będziemy mogli spożyć okazjonalnie serwowany poczęstunek przy rytmach muzyki przygotowanej przez Deep Strefę.


Koncert finałowy rozpocznie się o godzinie 15:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej (ul. Grobla 1b). Podczas finału zaprezentują się lokalne zespoły wokalne, taneczne itp. Przeprowadzone zostaną wszelkie licytacje. Mogileński sztab w dniu finału funkcjonował będzie w godzinach: 7:00-14:00 w Sali Widowiskowej MDK (ul. Rynek 10), od 15:00 do zamknięcia akcji w Hali Widowiskowo-Sportowej (ul. Grobla 1b).


Jeżeli chcesz się włączyć w jakikolwiek element Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy skontaktuj się z Mogileńskim Domem Kultury (52 315 2480) lub bezpośrednio z szefem Sztabu Janem Szymańskim.


Szczególnie prosimy o zaangażowanie się w akcje:

1. „Orkiestrowa giełda muzyczna” – Prosimy o dostarczenie płyt i gadżetów muzycznych. Podczas całego orkiestrowego weekendu prowadzona będzie sprzedaż dostarczonego asortymentu, a wszystkie pieniądze przekazane zostaną na WOŚP


2. Włącz się w przygotowanie „Śniadania od serca” , może byś coś ugotował, dostarczył, wydawał. Czekamy na Ciebie. Tegoroczny 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przebiega pod hasłem „Wiatr w żagle”. Środki ze zbiórki przekazane zostaną dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Zapraszamy od serca – Mogileński sztab WOŚP


źródło: nadesłano
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino