Dzisiaj jest wtorek, 18 lutego 2020 roku. Imieniny: Symeona i Konstancji.
NFOŚiGW
System Ostrzegania
Mieszkanie Plus
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
AZBEST
Zmiana rachunku
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Straż Miejska podsumowuje akcje „Hiena i Znicz 2019”

2019-11-08 13:40:39

Od 28 października do 2 listopada Straż Miejska w Mogilnie w ramach akcji „Hiena i Znicz 2019” czuwała nad bezpieczeństwem osób odwiedzających groby bliskich na mogileńskim cmentarzu, szczególnie w godzinach popołudniowo-wieczornych oraz nocnych.Podczas patroli strażnicy miejscy zwracali szczególną uwagę na bezpieczeństwo pieszych oraz prawidłowe parkowanie pojazdów w wyznaczonych miejscach. Mieli również na uwadze osoby niszczące nagrobki oraz próbujące ukraść wiązanki czy znicze.


Prowadzone w okresie Wszystkich Świętych akcje przebiegły na terenie miasta spokojnie. Straż miejska nie odnotowała żadnych przejawów wandalizmu czy prób kradzieży. Zdarzały się natomiast drobne wykroczenia w ruchu drogowym. Nie doszło jednak do żadnych kolizji ani wypadków drogowych.

Ruch drogowy w rejonie mogileńskiego cmentarza odbywał się płynnie. Zdecydowana większość kierowców korzystała z nowo wyznaczonych miejsc parkingowych, współpracując w tym zakresie z funkcjonariuszami straży miejskiej oraz policji. Strażnicy kierowali ruchem, wskazywali miejsca parkingowe, pomagali oraz udzielali informacji przyjezdnym.


Dziękujemy wszystkim osobom uczestniczącym w uroczystościach związanych z Dniem Wszystkich Świętych, którzy okazali dużą cierpliwość i wyrozumiałość oraz przestrzegali przepisy ruchu drogowego. Podziękowania kierujemy również do właścicieli prywatnych placów, na których możliwe było zorganizowanie dodatkowych miejsc parkingowych – mówi komendant straży miejskiej Mirosław Kuss.


źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino