Dzisiaj jest środa, 3 czerwca 2020 roku. Imieniny: Leszka i Kłotyldy.
Światłowód
Numer rachunku
Informacje
NFOŚiGW
WYBORY 2020
System Ostrzegania
Mieszkanie Plus
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
AZBEST
Zmiana rachunku
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Koncert i premiera płyty Wiktora Mazurkiewicza

2019-09-12 15:25:13
(aktualizacja: 2019-09-20 13:38:04)

20 września o godzinie 19:00 w Mogilnie w Sali Mogileńskiego Domu Kultury przy ul. Rynek 10 odbędzie się koncert Wiktora Mazurkiewicza w związku z wydaniem jego premierowej płyty pt. „Some Steps To Terrible Nightmare”, która ukazała się 10 września.Gitarzysta wystąpi tam z zespołem składającym się z wysokiej klasy muzyków: Mikołaj Toczko – perkusja (pARTyzant); Adrian Augustyniak - bass (ex-Sellisternium); Grzegorz Tomkowski - keyboard (Teatr Muzyczny w Poznaniu). Koncert będzie miał charakter muzycznego spektaklu z narracją Mikołaja Danielewicza.


31275_t.jpgTo już trzeci solowy album gitarzysty z Mogilna. Płyta jest projektem koncepcyjnym, tzn. opowiada pewną historię za pomocą dźwięku. Opowieść zawarta na „SSTTN” jest rozłożona na 13 utworów instrumentalnych, dotyczy losów amerykańskiego żołnierza sił specjalnych wysłanego na misję na Bliski Wschód. Gatunkiem muzycznym, który występuje na trzecim wydawnictwie młodego gitarzysty jest rock progresywny z elementami metalu. Wiktor swoje inspiracje czerpie z zespołów takich, jak: Dream Theater, czy Riverside, a za główną inspirację do stworzenia albumu uważa film z 2014r. wyreżyserowany przez Clinta Eastwooda pt. „Snajper”.


Album „Some Steps To Terrible Nightmare” będzie można nabyć w sklepiku otwartym podczas koncertu, poprzez sprzedaż internetową oraz bezpośrednio u artysty. W dniu premiery albumu, płyta będzie dostępna na wszystkich serwisach streamingowych (Spotify, Deezer, iTunes itp.).


31274_t.jpgźródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino