Dzisiaj jest piątek, 29 maja 2020 roku. Imieniny: Teodozji i Magdaleny.
Światłowód
Numer rachunku
Informacje
NFOŚiGW
WYBORY 2020
System Ostrzegania
Mieszkanie Plus
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
AZBEST
Zmiana rachunku
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Niebezpieczne skrzyżowanie

2019-08-29 10:09:11

Od dłuższego czasu zapora drogowa odgradzająca, znajdująca się przy skrzyżowaniu ulic Kościuszki – Hallera jest systematycznie uszkadzana przez samochody skręcające z ulicy Kościuszki w ulicę Hallera.


Wielokrotnie, dzięki kamerom monitoringu miejskiego straży miejskiej udaje się ustalić sprawcę wykroczenia, a informacje o zdarzeniach przekazywane są do Zarządu Dróg Powiatowych w Mogilnie. Zazwyczaj są to kierowcy samochodów ciężarowych, którzy dodatkowo - w czasie budowy ronda, nie stosują się do obowiązujących znaków drogowych, informujących o objeździe do ulicy Hallera przez ulicę Słowackiego. W okresie reorganizacji ruchu zdarzeń tych jest znacznie więcej. Wczoraj, w godzinach popołudniowych, doszło do kolejnego zniszczenia bariery drogowej. Strażnicy miejscy podczas wykonywania czynności służbowych zauważyli moment uszkodzenia. Podążali za sprawcą wykroczenia, którym okazał się dostawca towaru do Brico Marche. Sprawca wykroczenia przekazany został patrolowi mieszanemu strażnik – policjant. Dalsze czynności w sprawie prowadził Komenda Powiatowa Policji w Mogilnie.


Straż Miejska apeluje do kierowców, szczególnie samochodów ciężarowych, o rozwagę oraz przestrzeganie znaków drogowych i przepisów prawa.


31053_t.jpg 31054_t.jpg

źródło: nadesłano
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino