Dzisiaj jest poniedziałek, 22 lipca 2019 roku. Imieniny: Magdaleny i Bolesława.
PROJEKTY UE
NFOŚiGW
WYBORY 2019
System Ostrzegania
Mieszkanie Plus
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
AZBEST
Zmiana rachunku
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Remont przejścia dla pieszych przez tory

2018-11-05 09:54:39
(aktualizacja: 2018-11-06 09:36:15)

PKP PLK S.A. Zakład Linii Kolejowych w Bydgoszczy informuje, że w związku z awaryjnym stanem nawierzchni kolejowej i koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa ruchu, przystępuje do naprawy nawierzchni torowej na przejściu dla pieszych w ciągu ulicy Padniewskiej do ulicy Hallera w Mogilnie.


Roboty odbywać się będą od 5.11.2018 r. od godziny 9:00 do 9.11.2018 r. do godziny 12:00. W związku z powyższym w wyżej wymienionym czasie przejście przez tory będzie zamknięte dla ruchu pieszego w ciągu ulicy Padniewskiej w Mogilnie. Ruch pieszych odbywał się będzie poprzez pobliski wiadukt drogowy.


Burmistrz Mogilna Leszek Duszyński polecił funkcjonariuszom straży miejskiej również zabezpieczanie przejść dla pieszych na wiadukcie drogowym. Strażnicy miejscy na czas remontu czuwać będą nad bezpieczeństwem uczniów w godzinach porannych podczas drogi do szkoły oraz w godzinach popołudniowych podczas powrotu ze szkoły.


Ze względu na zwiększenie natężenia ruchu pieszych na wiadukcie straż miejska apeluje do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności. Przypominamy, że przejście przez torowisko przy zamkniętych rogatkach jest zabronione i doprowadzić może do tragedii - trwałego kalectwa a nawet śmierci.


28430_t.jpgźródło: nadesłano
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino