Dzisiaj jest środa, 24 kwietnia 2019 roku. Imieniny: Grzegorza i Aleksandra.
PROJEKTY UE
WYBORY 2019
System Ostrzegania
Mieszkanie Plus
PLATFORMA ZAKUPOWA
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
AZBEST
Zmiana rachunku
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

Pieniądze na skrzyżowanie i ulicę Grobla

2018-06-13 14:22:09

Rozbudowa ul. Grobla wraz z przebudową skrzyżowania ul. Niezłomnych, Grobla i Polną znalazła się wśród 20 inwestycji w województwie kujawsko-pomorskim, które będą realizowane w ramach Rządowego Programu na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności Regionów poprzez Wsparcie Lokalnej Infrastruktury Drogowej.


Zadanie obejmie również przebudowę kanalizacji deszczowej, sieci telekomunikacyjnej i elektroenergetycznej. Dotacja z rezerwy celowej budżetu państwa w pojedynczej inwestycji może wynieść 60-80 procent kosztów, w zależności od wskaźników dochodów podatkowych na jednego mieszkańca gminy lub powiatu.


"Procedura składania wniosków rozpoczęła się w marcu. Po szybkiej reakcji ze strony jednostek samorządu terytorialnego już w połowie maja przekazaliśmy wstępne listy do zaopiniowania Ministrowi Inwestycji i Rozwoju. Mam nadzieję że ostateczne umowy na realizacje inwestycji zostaną podpisane jeszcze w czerwcu." - mówił podczas wczorajszego spotkania w UW Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz.


W Kujawsko-Pomorskiem poza Mogilniem dofinansowanie otrzymały gminy: Nakło nad Notecią, Grudziądz, Cekcyn, Pruszcz, Łubianka, Kowalewo Pomorskie, Osielsko, Choceń, Rogowo, Śliwice, Miasto i Gmina Skępe oraz Chodecz, a także powiaty: włocławski, wąbrzeski, brodnicki, toruński, żniński i rypiński.


27702_t.jpg

źródło: nadesłano
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino