Monitor Polski
WKU Inowrocław

Zebrali 14 207 zł dla Michaliny

2017-07-12 10:23:35

W sobotę, 8 lipca na boisku przy Szkole Podstawowej nr 3 w Mogilnie odbył się charytatywny turniej piłkarski StreetFootball, w którym zagrało 13 zespołów.

W turnieju zagrali: Pomimex, Solino, MJ Works, Usługi transportowe Damian Knast, OKS, Carsekt, Janipol, Grebe Team Poznań, Kolejorz Gniezno, Grene, Dobra Zmiana, Grom Ostrowo, Perfectart.pl.

Zwycięzcą rozgrywek została drużyna MJ WORKS, która w finale pokonała drużynę Carsektu 2:0. Trzecie miejsce zajęła drużyna Pomimexu. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Daniel Aleksandrowicz (MJ Works), najlepszym bramkarzem Maciej Lewandowski (Carsekt), królem strzelców Tomasz Gorgoń (Solino), natomiast tytuł MVP finału (najbardziej wartościowego gracza) trafił do Antka Krajnyka (MJ Works). Dzięki przeprowadzonym licytacjom i hojności uczestników, organizatorom udało się zebrać 14 207 zł dla Michaliny Hibner.

źródło: nadesłano
nadesłał(a): Redakcja