Dzisiaj jest wtorek, 11 grudnia 2018 roku. Imieniny: Damazego i Waldemara.
PROJEKTY UE
SESJA - TRANSMISJA
Imienne głosowania
____________________
Cegiełki pomnik
Mieszkanie Plus
Zmiana rachunku
Rajd Mogilno
UWAGA ASF
Ocena powietrza
Szlak Piastowski
WAŻNE
Profilaktyka
Infostrada
ePUAP
Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP: /6hqigm8491/skrytka
Informacje i usługi
NIEBIESKA LINIA
Żłobek w Mogilnie
Mamografia
HOTEL MOGILNO
iBUK
REWOLUCJA ŚMIECIOWA
Mogilno
Katalog biblioteka
Głuchoniemi
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
WKU Inowrocław

V Międzyszkolny Konkurs "KRÓL CZYNU" w Śremie

2017-02-07 08:47:21

27 stycznia reprezentacja Gimnazjum im. ks. P. Wawrzyniaka w Mogilnie wzięła udział w V Międzyszkolnym Konkursie "Król Czynu", poświęconemu życiu i działalności ks. Piotra Wawrzyniaka.


Konkurs rozpoczął się od półfinału w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Śremie, podczas którego uczniowie rozwiązywali test. Mogileńskie gimnazjum reprezentowali: Marietta Milas, Mateusz Bartkowiak i Jędrzej Wolski. Pięciu najlepszych awansowało do finału, w tym, dwoje gimnazjalistów z Mogilna: Marietta Milas i Jędrzej Wolski.


Finał z udziałem publiczności odbył się w Kinoteatrze Słonko. Finaliści odpowiadali ustnie na pytania ilustrowane slajdami i filmami. Ostatecznie I miejsce w konkursie zajęła Marietta Milas z mogileńskiego gimnazjum. Fundatorami nagród poza Towarzystwem im. Ks. Piotra Wawrzyniaka w Śremie byli patroni konkursu tj. burmistrzowie Śremu i Mogilna oraz sponsor spółka PROXICOM. Tradycyjnie finał wzbogacony został o występy wokalne. Wystąpiły Roxana Tutaj ze Śremu oraz gimnazjalistka z Mogilna – Jowita Matuszak. Reprezentację Mogilna przygotowywali: Robert Sielecki, Hieronim Rumianowski i Małgorzata Gumienna.

Patronat honorowy nad imprezą objęli: Burmistrz Śremu Adam Lewandowski oraz Burmistrz Mogilna Leszek Duszyński. Patronem medialnym był Tydzień Ziemi Śremskiej.


23308_t.jpg 23309_t.jpg

23310_t.jpg 23311_t.jpg

23312_t.jpg 23313_t.jpg

23314_t.jpg 23315_t.jpg

źródło: inf. własna
nadesłał(a): Redakcja
Polityka cookies
Polecamy
Pogoń Mogilno
Kino